Amy Winehouse

31. července 2011 v 15:13 | Penelopé |  Oznamy
MUSIC: Na co zemřela Amy Winehouse? - foto
Zpráva o předčasné smrti zpěvačky Amy Winehouse (23.7.2011) zasáhla nejenom její fanoušky. Policie nyní vyšetřuje, co bylo příčinou její smrti...
To, že život Amy Winehouse byl plný drog a alkoholu nebylo žádným tajemstvím. Několikrát se pokoušela o léčbu za závislosti, pokaždé ale marně. Na svém kontě měla několik koncertů, které musely být zrušené proto, že byla natolik opilá, že nedošla ani na jeviště, nebo nebyla schopná zpívat. Amyn otec před lety prosil fanoušky, aby si nekupovaly její desky, protože tím jí poskytují peníze, které obratem utápí v drogách a alkoholu.

Nicméně nedávné zprávy vypadaly nadějně, Amy koupila dům se zahradou na okraji Londýna s vidinou dětí a šťastné rodiny.


Její divoký život samozřejmě nahrává různým spekulacím, co bylo příčinou smrti. Nejnovější zprávy ale ukazují na to, že zpěvačka zemřela na kombinaci drog, konkrétně extáze, a alkoholu. Jeden z jejích přátel řekl: "Posledních sedm dní Amy vypadala, že se chce upít k smrti."

Další hlasy se ozývají z okolí policistů: "Přítel mé kamarádky je policista a byl to právě on, kdo viděl Amy doma první mrtvou. Bylo to prý předávkování extází."

Oficiální prohlášení ale ještě nevyšlo, čeká se na pitevní zprávu. Její smrt je velmi smutnou událostí pro celou rodinu, přátele i fanoušky, které tato zpráva zasáhla doslova po celém světě.

V úterý byla Amy podle židovských zvyků zpopelněna. Na její výslovné přání byl pak její popel smíchán s popelem babičky Cynthie, která odešla z tohoto světa v roce 2006 v důsledku rakoviny plic.
Star se v sobotu odpoledne přidala do "Klubu 27", do něhož patří například muzikant Jimi Hendrix, zpěvák kapely Doors Jim Morrison, frontman Nirvany Kurt Cobain nebo Janis Joplin, kteří stejně jako Amy zemřeli ve věku 27 let. Její dlouholetý kamarád Alex Foden, který jeden čas se zpěvačkou dokonce žil, však tvrdí, že ho její nenadálá smrt až tak nezaskočila: "Samozřejmě mi Amy neskutečně chybí, ale ona vždycky říkala, že ví, že zemře mladá a že si je jistá, že se stane členkou Klubu 27!"

Z téhle předpovědi docela mrazí! Alex má pro ni ale vysvětlení: "Je smutné o tom hovořit právě teď, ale Amy v sobě měla nějakou posedlost. Všechno, co dělala, dováděla do extrémů, speciálně pokud šlo o jídlo a drogy. Milovala jídlo natolik, že šla do obchodu a nakoupila si tuny toho, co měla ráda. Doma to všechno začala jíst, dokud nebyla nacpaná k prasknutí a pak to šla všechno vyzvracet. Vrátila se z toalety a začala se cpát znovu, a tak to šlo pořád dokola celý den. Na druhou stranu byly dny, kdy se na normální jídlo ani nepodívala, ale jen pila alkohol, brala drogy a jedla sladkosti."

Kamarád Alex navíc tvrdí, že v období, kdy si star ujížděla na kokainu, byla schopná profetovat v přepočtu i 30 000 Kč za jeden večer: "Amy byla velmi štědrá. Když se šla bavit s přáteli všechno platila. Kupovala trávu, kokain i heroin pro všechny a samozřejmě také platila za alkohol. To se pak částka za jeden mejdan ještě zvětšila. Chovala se, jako by neměla žádný limit, ale většinou měla dobře spočítané, co si může dovolit."

V životě Amy však byly i dny, kdy byla zcela normální. "To pak pozvala celou partu k sobě domů, kde měla perfektně uklizeno a připravila pro ně neskutečnou hostinu. V těch chvílích jsem si byl jistý, že Amy je v podstatě hodná a milá židovská holka, která touží po tom, aby ji miloval celý svět."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nasehobby.sk nasehobby.sk | Web | 3. prosince 2012 v 18:19 | Reagovat

A takto spriemerujú nie len popol, ale aj vek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama